כיסא העיסוי הטוב ביותר לקשישים

Print Friendly, PDF & Email

עיסוי לקשישים נחוץ מאוד בזמנים אלו לאחר אירוע מוחי או כאשר יש כאבים בכל הגוף.

עם זאת, בכל הדרכים, מכורסת העיסוי הטובה ביותר להריון ועד לכורסת העיסוי השכיבה הטובה ביותר, וודאו שאין לחץ על המפרקים ולחץ מרופד על אזורים לא יציבים כך שתושג נוחות.

לאנשים מבוגרים יש לעיתים קרובות ירידה קלה בכוח השרירים המאפשרת לתהליך ההזדקנות להתקדם מהר יותר. כסאות עיסוי חשובים להם מאוד מכיוון שהם מקדמים את זרימת הדם, יציבה טובה יותר ויכולים לסייע בהקלה על הכאב

האגודה הבינלאומית לרפואת שינה גריאטרית מעריכה שאדם אחד נרדם כל 11 שניות עקב הזדקנות. כאשר אנו ישנים, זה גם כאשר השרירים שלנו מתרופפים, יחד עם קצב הלב שלנו. אובדן ההגנות הטבעיות הללו תורם רבות להאצת המהירות שבה אדם מבוגר מזדקן.

למזלי אני מסוגל להירדם הרבה יותר מהר מהרבה אנשים כי אני די בטוח שזה נובע מהאהבה שלי לכיסאות עיסוי. אם אין לך איזושהי דרך בחיים שלך לעשות מתיחות טובות או משעממת, הייתי ממליץ לך להשקיע בכורסת עיסוי בהקדם האפשרי.

כל הקשישים, ללא קשר למינם, אוהבים לעשות עיסוי מדי פעם. נימוקים מדעיים שונים יש כדי להוכיח שמפגש עיסוי עוזר לאדם להיפטר מכל סוג של נוקשות או כאב וזה בגלל שהוא, העיסוי, מפעיל את זרימת הדם בכל הגוף. לכן, אם תעברו על כמה אתרים הגונים באמת, רובם יזכירו גם את העובדה הספציפית הזו, מה שמוכיח שרבים לכאורה מודעים לכך.

מעוניין? הנה כמה סודות שכדאי לדעת לפני שתשקיעו בכיסא הספא הטוב ביותר לקשישים:

סיימת לקרוא? היו רגועים המומחה האהוב עלינו השתתף בפיתוח הסקירות הללו; כל כסאות העיסוי שנרכשו קיבלו הערכת פרסים של 5 כוכבים. בתור ותיק בבקשה אל תבזבז את הלילות שלך על דאגה לבריאות – תשמור על עצמך!

כאדם מבוגר כמה נקודות פשוטות אלו חייבות להיות ברורות מראש כדי שהסיכוי לטעויות יישאר מינימום:

יסודות כיסא העיסוי: הדבר הראשון שמבחינים בו הוא עד כמה הכיסא ארגונומי? ואז מספר ומיקום של

כסאות עיסוי נועדו לייעל את הנוחות, הכוח והניידות במפרקים.

כסא העיסוי הטוב ביותר עבור קשישים תורם למשקל הנמוך המקובל שלו. האוכלוסייה המבוגרת נוטה יותר לסבול מיתר לחץ דם ודלקת פרקים אשר מובילה לדלקת במפרקים. כורסת העיסוי הטובה ביותר לקשישים תקל במהירות על דלקת זו באמצעות לחיצות קבועות של המושב, הגב, הצוואר והזרועות אשר ביחד מסייעות לזרימת הדם.

פתרון זה נועד לעמוד בקצב הביקוש הגובר למכשירים אלה באוכלוסיות מזדקנות שבהן כאב כרוני משפיע על 2 מתוך 10 מבוגרים על בסיס יומי, על פי מחקר עדכני של אוניברסיטאי קולג' של לונדון. מחקרים קשורים אחרים מראים ששימוש קבוע בכיסאות עיסוי מילא תפקיד חשוב, הקלה על תסמינים ומספק הקלה ממחלות כרוניות וכן הגברת תגובת המערכת החיסונית למחלות בעת חשיפה.

כסאות עיסוי מסייעים להקל על המשקל והלחץ הנפשי לאנשים הסובלים ממצבים כמו סיאטיקה, דלקת פרקים, זאבת ופיברומיאלגיה. https://meetrebeccaneal.com/blog/blogilbloomsu1982.php

יש היום הרבה כסאות עיסוי בשוק עם תכונות מתקדמות שיכולות לטפל במצבים שונים ולספק לכם עיסויים ברמה רפואית. אבל לפני שנגיע ליתרונות האלה, כדאי שיהיה לכם מושג על אילו דברים כדאי לקחת בחשבון בכיסא עיסוי.

אחד השיקולים החשובים ביותר הוא הגובה שלך מכיוון שהוא יכול להשפיע על רמת הנוחות שלך בכיסא. מבוגרים בגובה ממוצע זקוקים למשהו שמתאים להם היטב בעוד שמבוגרים גבוהים יותר צריכים ללכת על כסאות עיסוי בעלי מושבים גדולים יותר בגובה של כ-29 או 30 אינץ' או אפשרות להגביה את הרכיבים התומכים בראש או ברגל. אתה גם צריך לדעת אם אתה מקבל כורסא כי הוא צריך משהו שונה מאוד מאפשרויות אחרות.

חשוב שנזכור את התכונות הטובות ביותר של כיסאות אלו כדי להבטיח שהם יכולים לעסות בצורה נכונה ובנוחות את צורתם. הסעה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות.

כך שרירי הגב והצוואר הרגישים נרגעים במידה רבה.

THE EXAMS MADE SIMPLE
%d